Práca v Nemecku vhodná pre páry

Vzájomná podpora, spoločné zážitky, nové výzvy a skúsenosti. Slovami českých klasikov: ''Ve dvou se to lépe táhne.''

Páry tvoria približne 20% našich zamestnancov

Túžite po zmene? Chcete spolu zažiť dobrodružstvo v novej krajine, nie ste spokojný s Vašou súčanou prácou alebo mzdou? Ste na správnom mieste.

Veľkou výhodou je, že Vám dokážeme ponúknuť stabilné pracovné miesto v Nemecku aj bez znalosti nemčiny. Taktiež zabezpečujeme ubytovanie a o našich ľudí sa starajú skúsení koordinátori.

Pracovné ponuky pre páry

Na začiatok v novej krajine super nie? Pridajte sa k množstvu našich „spriaznených duší“ a zažiarte spolu nie len na pracovisku.

Práca pre páry v Nemecku = množstvo výhod

Ak sa rozhodnete pre spoločnú prácu v Nemecku môžete si finančne pekne prilepšiť. Pokial si s partnerom rozumne manažujete životné náklady, viete si dopriať viac ako v našich končinách + mesačne viac ušetriť.

Peniaze ale nie sú všetko! Prácou v zahraničí zaručene nadobudnete nové (nie len) pracovné skúsenosti a jazykové znalosti, ktoré zúročíte v každom veku.

Voľný čas máte možnosť tráviť užívaním si spoločným chvíľ a spoznávaním krajiny. Nemecko ponúka nespočetné množstvo krás a zaujímavostí. Či už ste interesovaný v kultúre, prírode alebo histórii. Všetci si tu prídu na svoje.

Páry sú u nás viac ako vítané! To potvrdia aj 100-ky párov, ktoré vďaka nám začali v Nemecku nový život alebo si okrem peňazí priniesli naspäť domov aj mnoho nezabudnuteľných zážitkov.


Príbehy naších zamestnancov

"Super prístup: od komunikácie ohľadne podmienok prijatia do práce, cez pomoc koordinátora, až po samotnú prácu. Môžem iba odporučiť.

Celkovo som v Nemecku veľmi spokojný. Sme tu fajn partia a vo voľnom čase objavujeme krásy Bavorska."

Martin Holý
Bavorsko, Skladník

Išla som do Nemecka hlavne za cieľom naučiť sa cudzí jazyk. Z počiatku som sa hambila povedať čo i len slovo a teraz nemám problém komunikovať aj s nemeckými kolegami.

Vycestovať za prácou do Nemecka bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí.

Jana Konceliková
Bavorsko, Výrobná pracovníčka

Na Slovensku nás s manželkou prepustili kôli Covidu v máji 2021. O mesiac neskôr padlo rozhodnutie skúsiť šťastie v zahraničí.

Teraz to bude už druhý rok čo pracujeme pre Areon. Keď mala fabrika v ktorej sme pracovali problémy, ihneď sme mohli nastúpiť na ešte lepšie miesto v inej veľkej nemeckej spoločnosti.

Tomáš a Mariana Zelinoví
Bavorsko, Vodič VZV a skladníčka

Pracujem v Nemecku už 3-tí mesiac a môžem spokojne povedať, že moja životná úroveň stúpla.

Deti mám už dávno samostatné a nič ma už v podstate na Slovensku nedržalo. Okrem toho, plat som mal u nás v miestnej fabrike ozaj mizerný, takže teraz som výrazne prilepšil.

Dalibor Kakavčík
Bavorsko, Pracovník vo výrobe

Začiatky boli pre mňa celkom ťažké, keďže som po nemecky nevedela v podstate ani slovo. Keďže som komunikatívny typ, celkom ma to hnevalo.

Teraz s úsmevom spomínam na moje začiatky v Areon a všetky vtipné situácie ktoré plynuli z mojej neznalosti nemčiny. Určite odporúčam všetkým, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej.

Anastázia Sladecká
Bavorsko, Skladníčka

Odchádzali sme spolu ako frajeri z gympla, teraz sme už 1 rok manželia a čakáme prírastok. Nemecko sa pomali stáva našim druhým domovom.

Ďakujeme Areon za príležitosť a podporu pri našich začiatkoch. Teraz sa snažíme my pomáhať novým kelegom.

Natia a Roman Bodnárovci
Bavorsko, Skladníci

Nemal som prakticky žiadne skúsenosti a ani s nemčinou to nebolo bohvie čo. No hneď od prvého dňa na sebe tvrdo pracujem a teraz už cítim uznanie aj zo strany nemeckých kolegov.

Určite sú aj ťažšie chvíle, namä keď zachýba rodina, ale nelutujem. Som sám sebe pánom a práca ma napĺňa.

Juraj Kerkesz
Bavorsko, Zvárač

Pracovné ponuky – práca pre páry

Nenašiel si ponuku pre teba? Nevešaj hlavu.

Vďaka dlhodobej spolupráci s našimi partnermi, poprednými nemeckými spoločnosťami, sme schopný konštatne Vám prinášať zaujímavé pracovné príležitosti.