Práca v Nemecku bez znalosti jazyka

Neovládate nemčinu? Nie ste sám. Viac ako polovica našich zamestnancov išla do Nemecka bez akejkoľvek znalosti nemčiny.

Nemusíte ovládať cudzí jazyk

V Areon dávame možnosť uplatniť sa všetkým, ktorí majú chuť pracovať, bez ohľadu na to, či ovládajú nemčinu.

Samozrejme pri niektorých ponukách sa znalosť nemčiny z povahy práce vyžaduje, na druhej strane vždy máme pre Vás veľa zaujímavých pracovných príležitostí, kde sa uplatníte aj bez akejekoľvek znalosti cudzieho jazyka.

Zobraziť prac. ponuky bez nemčiny

viac ako 12 rokov robíme to čo vieme najlepšie = pomáhame ľuďom nájsť v Nemecku lepšiu prácu.

Skúsení koordinátori

Každá pozícia, ktorú obsadzujeme má prideleného projektového manažéra, prípadne ďalších slovenských koordinátorov. To sú Vaše kontaktné osoby, ktoré Vás od prvého dňa prevedú prácou a životom v Nemecku.

Každý náš zamestnanec, okrem iného, dostáva pri podpise zmluvy kompaktný obrázkový nemecký slovník. Nikdy nie je predsa neskoro naučiť sa aspoň základy jazyka krajiny, v ktorej pracujem. Život je hneď bohatší a možnosti sa násobia!

Ide to aj bez nemčiny

Určite Vám zo začiatku pomôžu aj jazykovo zdatnejší kolegovia. Ak neovládate jazyk, budete pracovať na projekte, kde zamestnávame väčšiu skupinu našich krajanov.

Môžete počítať s našou plnou podporou.

Od pracovných záležitostí, cez administratívne záležitosti, až po praktické otázky typu kde nakúpiť, či zmysluplné trávenie voľného času, Areon je tu pre Vás.

Zobraziť prac. ponuky bez nemčiny

U nás na väčšine pozícií nemusíte ovládať nemčinu. Viac ako 50 % našich zamestnancov vycestovalo s nami do Nemecka bez akejkoľvek znalosti cudzých jazykov.

Príbehy naších zamestnancov

"Super prístup: od komunikácie ohľadne podmienok prijatia do práce, cez pomoc koordinátora, až po samotnú prácu. Môžem iba odporučiť.

Celkovo som v Nemecku veľmi spokojný. Sme tu fajn partia a vo voľnom čase objavujeme krásy Bavorska."

Martin Holý
Bavorsko, Skladník

Išla som do Nemecka hlavne za cieľom naučiť sa cudzí jazyk. Z počiatku som sa hambila povedať čo i len slovo a teraz nemám problém komunikovať aj s nemeckými kolegami.

Vycestovať za prácou do Nemecka bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí.

Jana Konceliková
Bavorsko, Výrobná pracovníčka

Na Slovensku nás s manželkou prepustili kôli Covidu v máji 2021. O mesiac neskôr padlo rozhodnutie skúsiť šťastie v zahraničí.

Teraz to bude už druhý rok čo pracujeme pre Areon. Keď mala fabrika v ktorej sme pracovali problémy, ihneď sme mohli nastúpiť na ešte lepšie miesto v inej veľkej nemeckej spoločnosti.

Tomáš a Mariana Zelinoví
Bavorsko, Vodič VZV a skladníčka

Pracujem v Nemecku už 3-tí mesiac a môžem spokojne povedať, že moja životná úroveň stúpla.

Deti mám už dávno samostatné a nič ma už v podstate na Slovensku nedržalo. Okrem toho, plat som mal u nás v miestnej fabrike ozaj mizerný, takže teraz som výrazne prilepšil.

Dalibor Kakavčík
Bavorsko, Pracovník vo výrobe

Začiatky boli pre mňa celkom ťažké, keďže som po nemecky nevedela v podstate ani slovo. Keďže som komunikatívny typ, celkom ma to hnevalo.

Teraz s úsmevom spomínam na moje začiatky v Areon a všetky vtipné situácie ktoré plynuli z mojej neznalosti nemčiny. Určite odporúčam všetkým, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej.

Anastázia Sladecká
Bavorsko, Skladníčka

Odchádzali sme spolu ako frajeri z gympla, teraz sme už 1 rok manželia a čakáme prírastok. Nemecko sa pomali stáva našim druhým domovom.

Ďakujeme Areon za príležitosť a podporu pri našich začiatkoch. Teraz sa snažíme my pomáhať novým kelegom.

Natia a Roman Bodnárovci
Bavorsko, Skladníci

Nemal som prakticky žiadne skúsenosti a ani s nemčinou to nebolo bohvie čo. No hneď od prvého dňa na sebe tvrdo pracujem a teraz už cítim uznanie aj zo strany nemeckých kolegov.

Určite sú aj ťažšie chvíle, namä keď zachýba rodina, ale nelutujem. Som sám sebe pánom a práca ma napĺňa.

Juraj Kerkesz
Bavorsko, Zvárač

Pracovné ponuky – práca bez znalosti jazyka

Nenašiel si ponuku pre teba? Nevešaj hlavu.

Vďaka dlhodobej spolupráci s našimi partnermi, poprednými nemeckými spoločnosťami, sme schopný konštatne Vám prinášať zaujímavé pracovné príležitosti.