Experti na prácu
v Nemecku

Našim poslaním je pomáhať ľuďom napĺňať ich potenciál.

Naše skúsenosti = Vaše benefity

Naša spoločnosť sa špecializuje na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku. Pridaj sa aj ty do nášho tímu a zarábaj viac!

12+

rokov skúseností tímu Areon
v Nemecku

∅20

úspešných uchádzačov o prácu každý týždeň

10+

TOP spoločností pre ktoré zabezpečujeme personál

200+

aktuálny počet našich zamestnancov v Nemecku

S nami máš lepšiu
prácu na dosah.

Vďaka spolupráci s poprednými nemeckými a medzinárodnými spoločnosťami, sme Vám schopný prinášať exkluzívne pracovné príležitosti.

Zobraziť pracovné ponuky

Členstvo v organizáciách

Alfou a omegou je pre nás 100% dodržiavanie všetkých pracovno-právnych predpisov súvisiacich so zamestnávaním v Nemecku. Sme členom popredných nemeckých pracovných asociácií a organizácií.

Ponúkame ti stabilnú
prácu pre TOP
spoločnosti

Priateľské a profesionálne prostredie, kde sa skĺbila sila medzinárodnej značky a šikovnosť našich zamestnancov zo Slovenska a Čiech. Využite možnosť pracovať pre lídra na trhu v oblasti výroby komponentov pre automobilový priemysel.

2 pracovné ponuky

Uplatnite sa ako skladník alebo vodič VZV v logistom centre poprednej nemeckej spoločnosti, která prevádzkuje hypermarkety, hobbymarkety a obchody s elektronikou.

1 pracovná ponuka

Medzinárodne pôsobiaca nemecká spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába moderné podperné systémy využiteľné najmä v stavebnom priemysle.

1 pracovná ponuka

Prémiový výrobca zmrzlín. Výroba a balenie zmrzliny beží na moderných výrobných linkách s vysokým stupňom automatizácie.

1 pracovná ponuka