Experti na prácu
v Nemecku

Prinášeme ľuďom príležitosti uplatniť sa v zahraničí v prestížnych spoločnostiach a to aj bez znalosti cudzieho jazyka.

Naše skúsenosti
Vaše benefity

Naša spoločnosť sa špecializuje na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku. Pridaj sa aj ty do nášho tímu a zarábaj viac!

12+

rokov skúseností tímu Areon v Nemecku

∅20

úspešných uchádzačov o prácu každý týždeň

10+

TOP spoločností pre ktoré zabezpečujeme personál

200+

aktuálny počet našich zamestnancov v Nemecku

S nami máš lepšiu
prácu na dosah.

Vďaka spolupráci s poprednými nemeckými a medzinárodnými spoločnosťami, sme Vám schopný prinášať exkluzívne pracovné príležitosti.

Zobraziť pracovné ponuky

Naše hodnoty

Jasný kurz

Vieme odkiaľ sme, kam smerujeme a ako sa tam dostaneme, čo nám dáva sebaistotu v tom čo robíme dnes.

Dáta s ľudskou tvárou

Analyzujeme, vyhodnocujeme, optimalizujeme a digitalizujeme. Rozhodujeme na základe dát, ale našim ultimátnym cieľom je vždy spokojný človek.

Počítame s najhorším

Skutočný priateľ sa ukáže až keď nastanú problémy, krízy a neistota. Areon je pre svojich ľudí a partnerov v ťažkých časoch oporným pilierom, ktorý ponúka stabilitu, ale aj flexibilitu.

Budúcnosti ideme naproti

Dnešnej rýchlej dobe stojíme tvárou v tvár, lebo dynamika a progres je v našej DNA. Odvaha je samozrejmosťou a iniciatíve sa medze nekladú.

Pracujeme tvrdo ale múdro

Neustále zvyšujeme efektivitu našej práce spájaním ľudských zručností a inteligencie s novými technológiami, pre ešte lepšie výkony a rozhodnutia.

Posúvame svoje limity

Ako jednotlivci na sebe konštantne pracujeme tak, aby sme patrili medzi lídrov vo svojom obore. Ako tím sa (svojim prístupom) navzájom inšpirujeme tak, aby sme spoločne dosahovali tie najvyššie ciele.

Tímový spirit

Základom nášho napredovania je vzájomná dôvera a zdieľanie našich skúseností a know-how v tímovom duchu.

S pridanou hodnotou

Lebo svet je plný Bullshitu a jednodňových senzácií. My v Areon robíme vždy viac ako sa od nás očakáva a výsledkom našej práce sú skutočné hodnoty pre našu komunitu, zamestnancov, partnerov a celú spoločnosť.

Staráme sa

Nedávame ľuďom iba prácu, ale pomáhame im napĺňať ich potenciál. Naše poslanie napĺňame aj aktívnym angažovaním sa v dobročinných aktivitách.

Členstvo v organizáciách

Alfou a omegou je pre nás 100% dodržiavanie všetkých pracovno-právnych predpisov súvisiacich so zamestnávaním v Nemecku. Sme členom popredných nemeckých pracovných asociácií a organizácií.

Ponúkame ti stabilnú
prácu pre TOP
spoločnosti

Najväčší výrobca záhradného a rezacieho náradia na svete. Vyrába nástroje ako motorové píly, záhradné traktory, kosačky.

3 pracovné ponuky

Popredná značka kvalitného záhradného náradia, ktorá ponúka inovačné riešenia na každodennú starostlivosť o záhradu.

1 pracovná ponuka

Práca v logistických parkoch najväčšej svetovej prepravnej spoločnosti. Naši zamestnanci podporujú DHL v Nemecku sezónne, aj dlhodobo.

3 pracovné ponuky

Jeden z najvýznamnejších výrobcov bytového textilu v Európe. V spoločnosti sa kombinuje tradičné remeselné spracovanie s modernou technológiou.

2 pracovné ponuky

Jeden z najúspešnejších výrobcov karavanov a obytných vozidiel v Európe. Podieľajte sa na výrobe úžasných produktov priamo v srdci tejto silnej spoločnosti.

2 pracovné ponuky

Medzinárodne pôsobiaca nemecká spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába moderné podperné systémy využiteľné najmä v stavebnom priemysle.

2 pracovné ponuky

Inovatívna nemecká spoločnosť s viac ako 70 – ročnou tradíciou, špecializovaná na vývoj a výrobu vysokovýkonných elektromagnetov a magnetických ventilov.

1 pracovná ponuka

100-ky zamestnaných Slovákov a Čechov v Nemecku každým rokom. Nová krajina. Nová práca. Nový život.

21 pracovných ponúk