Práca v Nemecku pre zváračov a zámočníkov

Mladý chalani, aj skúsenejší matadori a živitelia rodín. Chlapi zruční, chlapi zo železa, chlapi na ktorých sme právom hrdí.

Ide to aj bez nemčiny

Nie je jednoduché začať pracovať v zahraničí bez znalosti cudzieho jazyka. V tomto ohľade prinášame našim zamestnancom pridanú hodnotu, keďže u nás majú príležitosť začať bez akejkoľvek znalosti nemčiny.

Ponuky pre zváračov a zámočníkov

Robiť 2x to isté, nie je to isté.

V Nemecku totiž vykonávate tú istú prácu, ako by ste robili u nás, avšak Vaša životná úroveň sa rozhodne posunie na vyššiu úroveň.

Poďme sa pozrieť na ďalšie benefity:

  • Hradené ubytovanie je u nás samozrejmosťou
  • Zváračské vybavenie tiež zabezpečuje naša spoločnosť
  • Nemecká pracovná zmluva je náš štandard. Sociálne, dôchodkové a zdravotné zabezpečenie podľa nemeckej legislatívy.
  • Vrátenie dane – Táto suma predstavuje bonus v podobe cca 2.500 € každý rok.
  • Prídavky na deti – Tak tie sú vo výške cca 200€ mesačne na každé dieťa (aj keď nežije v Nemecku).
  • Zálohy? No problem.

Viac ako len lepší zárobok!

Samozrejme, nie všetko je o peniazoch! Práca v Nemecku so sebou prináša aj nefinančné benefity, ako napr.:

  • Nemčina – Nevadí, že ste prišli bez akejkoľvek znalosti. Ak budete mať záujem, s našou podporou sa rýchlo naučíte aspoň základy a zvýšite tak svoju hodnotu na trhu práce.
  • Skúsenosti – Ako sa hovorí, tie sú na nezaplatenie.
  • Samostatnosť – Najmä pre mladšie ročníky, je práca v zahraničí veľkou lekciou, z ktorej môžu následne čerpať celý život.
  • Voľný čas – Spoznávajte lokalitu, krásy Vášho regiónu a celej krajiny. Príroda, oddych, zábava, možností je viac ako dosť.

 

Šanca uchytiť sa v zahraničí je vďaka spolupráci Areon so špičkovými nemeckými spoločnosťami ešte vyššia. Šikovným patrí svet. A naši zvárači a zámočníci sú toho dôkazom!

Príbehy naších zamestnancov

"Super prístup: od komunikácie ohľadne podmienok prijatia do práce, cez pomoc koordinátora, až po samotnú prácu. Môžem iba odporučiť.

Celkovo som v Nemecku veľmi spokojný. Sme tu fajn partia a vo voľnom čase objavujeme krásy Bavorska."

Martin Holý
Bavorsko, Skladník

Išla som do Nemecka hlavne za cieľom naučiť sa cudzí jazyk. Z počiatku som sa hambila povedať čo i len slovo a teraz nemám problém komunikovať aj s nemeckými kolegami.

Vycestovať za prácou do Nemecka bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí.

Jana Konceliková
Bavorsko, Výrobná pracovníčka

Na Slovensku nás s manželkou prepustili kôli Covidu v máji 2021. O mesiac neskôr padlo rozhodnutie skúsiť šťastie v zahraničí.

Teraz to bude už druhý rok čo pracujeme pre Areon. Keď mala fabrika v ktorej sme pracovali problémy, ihneď sme mohli nastúpiť na ešte lepšie miesto v inej veľkej nemeckej spoločnosti.

Tomáš a Mariana Zelinoví
Bavorsko, Vodič VZV a skladníčka

Pracujem v Nemecku už 3-tí mesiac a môžem spokojne povedať, že moja životná úroveň stúpla.

Deti mám už dávno samostatné a nič ma už v podstate na Slovensku nedržalo. Okrem toho, plat som mal u nás v miestnej fabrike ozaj mizerný, takže teraz som výrazne prilepšil.

Dalibor Kakavčík
Bavorsko, Pracovník vo výrobe

Začiatky boli pre mňa celkom ťažké, keďže som po nemecky nevedela v podstate ani slovo. Keďže som komunikatívny typ, celkom ma to hnevalo.

Teraz s úsmevom spomínam na moje začiatky v Areon a všetky vtipné situácie ktoré plynuli z mojej neznalosti nemčiny. Určite odporúčam všetkým, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej.

Anastázia Sladecká
Bavorsko, Skladníčka

Odchádzali sme spolu ako frajeri z gympla, teraz sme už 1 rok manželia a čakáme prírastok. Nemecko sa pomali stáva našim druhým domovom.

Ďakujeme Areon za príležitosť a podporu pri našich začiatkoch. Teraz sa snažíme my pomáhať novým kelegom.

Natia a Roman Bodnárovci
Bavorsko, Skladníci

Nemal som prakticky žiadne skúsenosti a ani s nemčinou to nebolo bohvie čo. No hneď od prvého dňa na sebe tvrdo pracujem a teraz už cítim uznanie aj zo strany nemeckých kolegov.

Určite sú aj ťažšie chvíle, namä keď zachýba rodina, ale nelutujem. Som sám sebe pánom a práca ma napĺňa.

Juraj Kerkesz
Bavorsko, Zvárač

Pracovné ponuky – Zvárač

Nenašiel si ponuku pre teba? Nevešaj hlavu.

Vďaka dlhodobej spolupráci s našimi partnermi, poprednými nemeckými spoločnosťami, sme schopný konštatne Vám prinášať zaujímavé pracovné príležitosti.