Nemecká pracovná zmluva

Sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie je za Vás odvádzané v súlade s nemeckou legislatívou. Dovolenka (24 dní / ročne) je Vám preplácaná v plnej výške - podľa nemeckých zákonov.

Zabezpečené ubytovanie

Ubytovanie máte vždy zabezpečené a v závislosti od konkrétnej pozície, Vám budeme na nájom mesačne prispievať.

Pracovný rast v TOP spoločnostiach

S nami máte možnosť po čase prejsť do kmeňového stavu spoločnosti a ďalej kariérne rásť. Záleží len na Vašom prístupe a šikovnosti.

Aj bez znalosti nemčiny

Dokážeme Vás zamestnať aj bez znalosti nemeckého jazyka a to na projekty, kde už s nami pracuje väčšia skupina Slovákov alebo Čechov, prípadne si to nevyžaduje povaha práce.

Stabilná práca

Ako zamestnanec a člen tímu Areon máte istotu, že v prípade potreby Vám ponúkneme aj inú pracovnú pozíciu u niektorej z viac ako 20 prestížnych nemeckých spoločností v našom portfóliu.

Skúsený koordinátor

Náš skúsený koordinátor Vás privíta na dohodnutom mieste, ukáže Vám ubytovanie, poskytne všetky podstatné informácie a predstaví Vás v práci. Taktiež je osobou, na ktorú sa môžete kedykoľvek obrátiť, či už v práci, alebo mimo nej.

Podporujúci kolektív

Na našich projektoch vždy zamestnávame menšie alebo väčšie skupiny našich krajanov, čiže Vašimi najbližšími spolupracovníkmi budú práve pracovníci zo Slovenska a Čiech.

Poskytujeme zálohy

Už po niekoľkých odpracovaných dňoch Vám vieme poskytnúť zálohy a to každý týždeň, až do prvej celej výplaty.

Príspevok na ubytovanie

Dlhodobo sa snažíme, aby výdavky na ubytovanie boli pre našich zamestnancov čo najmenšie. Preto vždy poskytujeme príspevok na ubytovanie, prípadne zabezpečujeme zamestnancom plne hradené ubytovanie.

Vrátenie dane

Aj keď odpracujete v Nemecku iba niekoľko mesiacov, pravdepodobne Vám vznikne nárok na vrátenie dane. Ide o slušnú sumu, pohybujúcu sa v stovkách eur (často aj viac než 1.000 €).

Prídavky na deti

Ak máte deti, tak prácou v Nemecku Vám vzniká nárok na poberanie detských prídavkov, aj keď sú deti na Slovensku. Ich výška na jedno dieťa sa môže vyšplhať až na 2 628 € na rok.

Polročné bonusy

Po odpracovaní 6. mesiacov Vám bude poskytovaný aj tzv. dovolenkový bonus vo výške 200€ a to vždy v júny a v decembri.