30. 12. 2023

Pre prácu v nemecku nemusíte ovládať nemčinu

  • #Pracuj v Nemecku

Láka Vás práca v Nemecku so všetkými svojimi výhodami, ktoré ponúka? Určite stoja zato. Neváhajte. Lepšie platená pozícia môže byť vaša.

Čas čítania: < 1 min.
Autor
Juraj Wertlen
Marketing Manager

Podpora v zahraničí

S našou pomocou si jednoduchšie a ľahšie zvyknete na nové pracovné miesto a život v zahraničí.

V Nemecku nebudete sami 

Dnes máte na dosah sprostredkovanie práce cez našu spoločnosť. Je to oveľa jednoduchšie ako konať na vlastnú päsť, pretože to so sebou prináša papierovanie, procesy a vybavovačky, ktoré sú pre nás rutinná záležitosť. Máme skúsenosti a dlhoročnú prax s podporou našich zamestnancov v Nemecku. Poznáme pomery a vieme Vám veľmi dobre poradiť. Ani to, že neovládate jazyk nie je problém.

Ponúkame pozície, pri ktorých nemčina nie je podmienkou. Vo väčšine prípadov zamestnávame skupiny Čechov a Slovákov, to znamená, že budete v kolektíve našincov, takže aj keď prostredie a práca budú nové, nebudete tam sami. A v partii sa to predsa len ťahá ľahšie. A navyše budete mať po ruke osobu, ktorá Vám vždy so všetkým poradí a pomôže.

Môžete sa spoľahnúť na slovenského koordinátora

Našim ďalším benefitom je skúsený koordinátor, ktorý sa s Vami stretne na danom mieste a všetko Vám bližšie vysvetlí a ukáže. Máme na mysli ubytovanie, občiansku vybavenosť, obchody, pracovné miesto a prostredie. Koordinátor Vám poskytne všetky podstatné informácie a môžete sa na neho obrátiť kedykoľvek a s akýmkoľvek problémom. Pozrite si našu ponuku pracovných miest ešte dnes a neváhajte nás kontaktovať.