Pracovník vo výrobe v Nemecku

Pracovať v Nemecku môžete na rôznych pozíciách. Od vysokokvalifikovaných miest určených pre lekárov či inžinierov až po pracovné pozície, ktoré si nevyžadujú špeciálne vzdelanie.

Pozície vo výrobe sú mimoriadne populárne najmä u ľudí, ktorý prichádzajú za prácou zo zahraničia a neovládajú jazyk respektíve sú len začiatočníkmi v nemčine.

 

Na výber máte z množstva ponúk

V Nemecku môžete pracovať na rôznych pracovných pozíciách vo výrobe. Na našom webe máme bohatú ponuku voľných miest. Ako výrobný pracovník v Nemecku môžete byť zamestnaný v strojárenskom priemysle – jednoduché opracovávanie výrobkov (napríklad chladiace systémy), obsluha strojov, montážne práce (napríklad pre automobilový a energetický priemysel) alebo v potravinárskom segmente – spracovanie a balenie produktov, výroba v mliekarenskom podniku a podobne. Ide o rutinné práce, pri ktorých je potrebná menšia či väčšia miera zručnosti a samostatnosti.

Zobraziť pracovné ponuky

Prednosti práce v Nemecku

Výhod, ktoré ponúkame pre slovenských pracovníkov vo výrobe, ktorí sa rozhodnú pracovať v Nemecku je hneď niekoľko. Práca je dohodnutá rýchlo a ide o hlavný pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu, čo znamená, že sociálne a zdravotné poistenie sú tiež nemecké.

Navyše častokrát nie je potrebná znalosť jazyka, respektíve stačí základná úroveň, čo je výhoda pre tých, ktorí neovládajú nemčinu. Najväčšie lákadlo predstavuje plat, ktorý je v porovnaní so slovenskou mzdou za rovnakú prácu omnoho vyšší.

Pracovná destinácia Nemecko volá

Ak máte záujem a chuť pracovať v Nemecku ako pracovník vo výrobe neváhajte a kontaktuje nás. Ponúkame mnoho benefitov, ktoré zajmú nejedného uchádzača. Jednáme korektne a rýchlo. Zabezpečíme všetko podstatné a môžete začať pracovať.

Zobraziť pracovné ponuky

Príbehy naších zamestnancov

"Super prístup: od komunikácie ohľadne podmienok prijatia do práce, cez pomoc koordinátora, až po samotnú prácu. Môžem iba odporučiť.

Celkovo som v Nemecku veľmi spokojný. Sme tu fajn partia a vo voľnom čase objavujeme krásy Bavorska."

Martin Holý
Bavorsko, Skladník

Išla som do Nemecka hlavne za cieľom naučiť sa cudzí jazyk. Z počiatku som sa hambila povedať čo i len slovo a teraz nemám problém komunikovať aj s nemeckými kolegami.

Vycestovať za prácou do Nemecka bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí.

Jana Konceliková
Bavorsko, Výrobná pracovníčka

Na Slovensku nás s manželkou prepustili kôli Covidu v máji 2021. O mesiac neskôr padlo rozhodnutie skúsiť šťastie v zahraničí.

Teraz to bude už druhý rok čo pracujeme pre Areon. Keď mala fabrika v ktorej sme pracovali problémy, ihneď sme mohli nastúpiť na ešte lepšie miesto v inej veľkej nemeckej spoločnosti.

Tomáš a Mariana Zelinoví
Bavorsko, Vodič VZV a skladníčka

Pracujem v Nemecku už 3-tí mesiac a môžem spokojne povedať, že moja životná úroveň stúpla.

Deti mám už dávno samostatné a nič ma už v podstate na Slovensku nedržalo. Okrem toho, plat som mal u nás v miestnej fabrike ozaj mizerný, takže teraz som výrazne prilepšil.

Dalibor Kakavčík
Bavorsko, Pracovník vo výrobe

Začiatky boli pre mňa celkom ťažké, keďže som po nemecky nevedela v podstate ani slovo. Keďže som komunikatívny typ, celkom ma to hnevalo.

Teraz s úsmevom spomínam na moje začiatky v Areon a všetky vtipné situácie ktoré plynuli z mojej neznalosti nemčiny. Určite odporúčam všetkým, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej.

Anastázia Sladecká
Bavorsko, Skladníčka

Odchádzali sme spolu ako frajeri z gympla, teraz sme už 1 rok manželia a čakáme prírastok. Nemecko sa pomali stáva našim druhým domovom.

Ďakujeme Areon za príležitosť a podporu pri našich začiatkoch. Teraz sa snažíme my pomáhať novým kelegom.

Natia a Roman Bodnárovci
Bavorsko, Skladníci

Nemal som prakticky žiadne skúsenosti a ani s nemčinou to nebolo bohvie čo. No hneď od prvého dňa na sebe tvrdo pracujem a teraz už cítim uznanie aj zo strany nemeckých kolegov.

Určite sú aj ťažšie chvíle, namä keď zachýba rodina, ale nelutujem. Som sám sebe pánom a práca ma napĺňa.

Juraj Kerkesz
Bavorsko, Zvárač

Pracovné ponuky – pracovník vo výrobe

Nenašiel si ponuku pre teba? Nevešaj hlavu.

Vďaka dlhodobej spolupráci s našimi partnermi, poprednými nemeckými spoločnosťami, sme schopný konštatne Vám prinášať zaujímavé pracovné príležitosti.