1. 6. 2022

Práca v skladoch a logistike v Nemecku

  • #Pracuj v Nemecku

Nemáte pracovné skúsenosti alebo potrebnú prax pre špecializované pozície ako napríklad zvárač, kuchár alebo zdravotnícky personál? Napriek tomu máte záujem o prácu v Nemecku? Nevadí. V ponuke máme aj pracovné miesta pre neklasifikovaný personál.

Čas čítania: < 1 min.
Autor
lukas

Skladníci sú vítaní

Pracovníci do skladov sú v Nemecku mimoriadne žiadaní. Jedná sa o rôzne manipulačné práce, triedenie, ukladanie krabíc, balenie tovarov, naskladnenie či vyskladnenie materiálov a ich príprava a kompletizácia na distribúciu pre koncových zákazníkov. Pri manipulácii s tovarom sa často využíva scaner a je možné, že ak máte preukaz na nízkozdvižný alebo vysokozdvižný vozík, pri práci v sklade ho využijete.

Výhody práce v nemeckých skladoch

Jazyk nie je podmienkou, čo znamená, že nie ste limitovaní jazykovou bariérou, čím sa brány skladov v Nemecku otvárajú napríklad aj pre ľudí vo vyššom veku, ktorí v dôsledku krízy prišli o prácu na Slovensku a mali by záujem vycestovať. Pre prácu v skladoch potrebujete miernu kondičku, pretože je to pozícia, pri ktorej sa manipuluje s tovarom.

Nejde však o nijak zvlášť fyzicky náročnú prácu. Výhodou je, že ide o dlhodobý pracovný pomer na nemeckú zmluvu, čo znamená, že zamestnanec má nemecké zdravotné a sociálne poistenie. Nástup býva možný ihneď a práca je vhodná aj pre páry.

Naša spoločnosť ponúka benefity navyše

Spoľahliví a pracovití zamestnanci majú dvere otvorené. A my Vám na dôvažok ponúkame ďalšie benefity. Zabezpečíme a prispejeme na ubytovanie, poskytujeme zálohy, výplatu načas a pomoc slovenského koordinátora, či poradenstvo s vrátením daní, žiadaním nemeckých rodinných prídavkov na deti a podobne. V prípade konkrétneho záujmu si pozrite našu aktuálnu ponuku pozícií na prácu v skladoch v Nemecku.