Nemecká pracovná zmluva

NEMECKÁ pracovná zmluva- sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie

Zabezpečené ubytovanie

Pre našich zamestnancov poskytujeme ubytovanie, ktoré je situované v okolí miesta práce a jedná sa plne zariadené byty a penzióny.

Príspevok na ubytovanie

Pri tejto pozícii väčšiu časť nákladou na ubytovanie hradí naša spoločnosť. Vy si doplácate iba 200 € / mesiac (až z výplaty).

Stabilná práca

Výplata vždy načas. Ako člen tímu Areon máte istotu, že v prípade potreby Vám ponúkneme aj inú pracovnú pozíciu u niektorej z viac ako 20 prestížnych nemeckých spoločností v našom portfóliu.

Skúsený koordinátor

Kontaktná osoba na ktorú sa môžete spolahnúť v pracovných, administratívných a životných situáciách.

Poskytujeme zálohy

Už po niekoľkých odpracovaných dňoch Vám vieme poskytnúť zálohy a to každý týždeň, až do prvej celej výplaty.

Pracovný rast v TOP spoločnostiach

S nami máte možnosť po čase prejsť do kmeňového stavu spoločnosti a ďalej kariérne rásť. Záleží len na Vašom prístupe a šikovnosti.

Aj bez znalosti nemčiny

Dokážeme Vás zamestnať aj bez znalosti nemeckého jazyka a to na projekty, kde už s nami pracuje väčšia skupina Slovákov alebo Čechov, prípadne si to nevyžaduje povaha práce.

Polročné bonusy

Po odpracovaní 6. mesiacov Vám bude poskytovaný aj tzv. dovolenkový bonus vo výške 200€ a to vždy v júny a v decembri.

Vrátenie dane

Aj keď odpracujete v Nemecku iba niekoľko mesiacov, pravdepodobne Vám vznikne nárok na vrátenie dane. Ide o slušnú sumu, pohybujúcu sa v stovkách eur (často aj viac než 1.000 €).

Prídavky na deti

DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkov na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)

Podporujúci kolektív

Na našich projektoch vždy zamestnávame menšie alebo väčšie skupiny našich krajanov, čiže Vašimi najbližšími spolupracovníkmi budú práve pracovníci zo Slovenska a Čiech.