Nemecká pracovná zmluva

NEMECKÁ pracovná zmluva- sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie

Zabezpečené ubytovanie

Pre našich zamestnancov poskytujeme nasledovné typy ubytovania: Víkendové domy, Nájomné byty, Penzióny ...

Príspevok na ubytovanie

Dlhodobo sa snažíme, aby výdavky na ubytovanie boli pre našich zamestnancov čo najmenšie. Pri tejto pozícii poskytujeme príspevok na ubytovanie 400€ / mes. Vy si doplácate len 200 € / mes. (až z 1. výplaty).

Stabilná práca

Výplata vždy načas. Ako člen tímu Areon máte istotu, že v prípade potreby Vám ponúkneme aj inú pracovnú pozíciu u niektorej z viac ako 20 prestížnych nemeckých spoločností v našom portfóliu.

Skúsený koordinátor

Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť. Kontaktná osoba na ktorú sa môžete spolahnúť v pracovných, administratívných a životných situáciách.

Poskytujeme zálohy

Už po niekoľkých odpracovaných dňoch Vám vieme poskytnúť zálohy a to každý týždeň, až do prvej celej výplaty.

Pracovný rast v TOP spoločnostiach

S nami máte možnosť po čase prejsť do kmeňového stavu spoločnosti a ďalej kariérne rásť. Záleží len na Vašom prístupe a šikovnosti.

Aj bez znalosti nemčiny

Dokážeme Vás zamestnať aj bez znalosti nemeckého jazyka a to na projekty, kde už s nami pracuje väčšia skupina Slovákov alebo Čechov, prípadne si to nevyžaduje povaha práce.

Polročné bonusy

Po odpracovaní 6. mesiacov Vám bude poskytovaný aj tzv. dovolenkový bonus vo výške 150€ a to vždy v júny a v decembri.

Vrátenie dane

Aj keď odpracujete v Nemecku iba niekoľko mesiacov, pravdepodobne Vám vznikne nárok na vrátenie dane. Ide o slušnú sumu, pohybujúcu sa v stovkách eur (často aj viac než 1.000 €).

Prídavky na deti

DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkov na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)

Podporujúci kolektív

Na našich projektoch vždy zamestnávame menšie alebo väčšie skupiny našich krajanov, čiže Vašimi najbližšími spolupracovníkmi budú práve pracovníci zo Slovenska a Čiech.