1. 6. 2022

Pre prácu v nemecku nemusíte ovládať nemčinu – postará sa o Vás Koordinátor

  • #Nemecko práca

Láka Vás práca v Nemecku so všetkými svojimi výhodami, ktoré ponúka? Určite stoja zato. Neváhajte. Lukratívna a dobre platená pozícia môže byť vaša.

Čas čítania: < 1 min.

Koordinátor

S našou pomocou si jednoduchšie a ľahšie zvyknete na nové pracovné miesto a život v zahraničí a skôr tak nabehnete na iný systém a životný štýl, na aký ste boli doteraz zvyknutí.

V Nemecku nebudete sami 

Dnes máte na dosah sprostredkovanie práce cez našu spoločnosť. Je to oveľa jednoduchšie ako konať na vlastnú päsť, pretože to so sebou prináša papierovanie, procesy a vybavovačky, ktoré sú pre nás rutinná záležitosť. Máme skúsenosti a dlhoročnú prax. Poznáme pomery a vieme Vám veľmi dobre poradiť. Ani to, že neovládate jazyk nie je problém.

Ponúkame pozície, pri ktorých nie je jazyk podmienkou. Vo väčšine prípadov zamestnávame skupiny Čechov a Slovákov, to znamená, že budete v kolektíve našincov, takže aj keď prostredie a práca budú nové, nebudete tam sami. A v partii sa to predsa len ťahá ľahšie. A navyše budete mať po ruke osobu, ktorá Vám vždy so všetkým poradí a pomôže.

Nemusíte nikam chodiť

Spojte sa s nami z pohodlia Vášho domova.
Infolinka
         
Vyberte si čas kedy sa spojíme
Zanechajte nám Vaše telefónne číslo a my Vám zavoláme v presný čas, aký si vyberiete.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Zadajte deň hovoru.
Zadajte čas hovoru.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ....

Môžete sa spoľahnúť na slovenského koordinátora

Našim ďalším benefitom je skúsený koordinátor, ktorý sa s Vami stretne na danom mieste a všetko Vám bližšie vysvetlí a ukáže. Máme na mysli ubytovanie, občiansku vybavenosť, obchody, pracovné miesto a podobne. Koordinátor Vám poskytne všetky podstatné informácie a môžete sa na neho obrátiť kedykoľvek a s akýmkoľvek problémom. Pozrite si našu ponuku pracovných miest ešte dnes a neváhajte nás kontaktovať.